Zasłony

Jeśli szukasz prostego sposobu, aby odmienić wygląd swojego wnętrza, nowe zasłony mogą być idealnym rozwiązaniem. Dobrze dobrane zasłony mogą stanowić perfekcyjną ozdobę Twoich pomieszczeń. Aranżacja naszego okna ma kluczowy wpływ na charakter całego wnętrza. Gładka, klasyczna tkanina będzie uniwersalnym wyborem, gdyż bardzo dobrze skomponuje się z większością aranżacji. Wybierając wzorzystą, czy kolorową firanę, należy zastanowić się, czy zgodzi się ona z wystrojem naszego wnętrza. Oprócz funkcji dekoracyjnej, zasłony sprawią się idealnie w pomieszczeniach, w których ważna jest dla nas prywatność. W słoneczne dni będą idealnym sposobem na zablokowanie nadmiernego promieniowania słonecznego. 

W zakładce „Zasłony gotowe” znajdują się już uszyte, gotowe zasłony, które mają określoną długość oraz szerokość. Gotowe produkty charakteryzuje konieczność dobrego dopasowania do wymiarów posiadanego okna. Jeżeli jednak spodobał Ci się produkt, którego wymiary nie będą spełniać tego kryterium - skontaktuj się z nami, a my zrobimy wycenę zasłony na Twoje okno.

W zakładce „Zasłony na metry” znajdują się tkaniny, z których uszyte mogą zostać zasłony. W naszym sklepie dajemy Ci możliwość zakupu materiałów w metrach bieżących. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany zakupem uszytej zasłony z któregoś z dostępnych materiałów skontaktuj się z nami, a my zrobmy wycenę.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij