Rolety

Rolety to proste i uniwersalne elementy aranżacji wnętrz, które spełniają zarówno funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną. W naszym sklepie znajdziesz rolety, które idealnie wpasują się do Twojego wnętrza, jednocześnie będąc blokadą dla nadmiernego promieniowania słonecznego. Doskonale sprawią się również w pomieszczeniach, w których ważna jest dla nas prywatność. Rolety stanowią również bardzo dobrą alternatywę dla firan i zasłon. 

Rolety rzymskie to obecnie jedne z najpopularniejszych typów aranżacji okiennych. Skierowane one są do osób, które cenią sobie nowoczesność. Rolety mogą zostać uszyte z materiałów firanowych, lub zasłonowych. Idealnie sprawią się w Twoim salonie, kuchni, czy sypialnii dodając im stylu oraz elegancji. Wybierz odpowiedni dla swojego wnętrz wzór i ciesz się wysokiej jakości produktem.

Rolety typu dzień - noc są wykonane z dwóch rozłożonych naprzemiennie typów materiału - zaciemniającego i prześwitującego. Dzięki wbudowanemu systemowi, możesz w każdym momencie dostosować ułożenie pasów materiału w odpowiedni dla siebie sposób. Idealnie wpasują się do nowoczesnych wnętrz, urządzonych w minimalistycznym stylu. 

Imitacje rolet są to gotowe firany będące sustytutem dla klasycznych rolet wyposażonych w systemy mechaniczne. Jest to idealny produkt dla Ciebie jeśli chcesz cieszyć się elegancką firaną o wyglądzie rolety. Ze względu na fakt, iż są to jedynie imitacje rolet, nie ma możliwości regulacji ich wysokości.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Wariant wymiarowy
Wymiar rolety
Czy chcesz zamówić system?
Szerokość systemu
Kolor
Producent
zamknij