Rolety

Rolety to proste i uniwersalne elementy aranżacji wnętrz, które spełniają zarówno funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną. W naszym sklepie znajdziesz rolety, które idealnie wpasują się do Twojego wnętrza, jednocześnie będąc blokadą dla nadmiernego promieniowania słonecznego. Doskonale sprawią się również w pomieszczeniach, w których ważna jest dla nas prywatność. Rolety stanowią również bardzo dobrą alternatywę dla firan i zasłon. 

Rolety rzymskie to obecnie jedne z najpopularniejszych typów aranżacji okiennych. Skierowane one są do osób, które cenią sobie nowoczesność. Rolety mogą zostać uszyte z materiałów firanowych, lub zasłonowych. Idealnie sprawią się w Twoim salonie, kuchni, czy sypialnii dodając im stylu oraz elegancji. Wybierz odpowiedni dla swojego wnętrz wzór i ciesz się wysokiej jakości produktem.

Rolety typu dzień - noc są wykonane z dwóch rozłożonych naprzemiennie typów materiału - zaciemniającego i prześwitującego. Dzięki wbudowanemu systemowi, możesz w każdym momencie dostosować ułożenie pasów materiału w odpowiedni dla siebie sposób. Idealnie wpasują się do nowoczesnych wnętrz, urządzonych w minimalistycznym stylu. 

Imitacje rolet są to gotowe firany będące sustytutem dla klasycznych rolet wyposażonych w systemy mechaniczne. Jest to idealny produkt dla Ciebie jeśli chcesz cieszyć się elegancką firaną o wyglądzie rolety. Ze względu na fakt, iż są to jedynie imitacje rolet, nie ma możliwości regulacji ich wysokości.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Wariant wymiarowy
zamknij