Zwrot towaru zakupionego

 
1. Towary o właściwościach określonych indywidualnie przez osobę kupującą (np. wyroby szyte, haftowane itp.) nie podlegają zwrotom.
 
 
2. Zwroty uwzględniamy , tylko przy zakupie produktów gotowych (nie szytych na miarę ) Kupujący może wtedy odstąpić od umowy sprzedaży towaru zakupionego w Sklepie Internetowym firany-aladekor.pl bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
 
 3. O chęci zwrotu prosimy poinformować drogą mailową, wypełnić formularz dołączony do paragonu  i wraz z zakupionym towarem przesłać na adres:
 
ALADEKOR
ul. 3-go Maja 14 c 
32-400  Myślenice .
 
Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.
 Sklep  firany-aladekor.pl zobowiązuje się do zwrotu środków na konto w ciągu 2 tygodni od daty przyjęcia zwrotu!!! (zwroty dotyczą kosztów produktu)
 
4. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący. Jeśli zwrot zawiera wady produkcyjne, koszt zwrotu produktu ponosi sklep firany-aladekor.pl .
 
5.Jeśli Kupujący wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy oferowany przez sklep firany-aladekor.pl , nasz sklep nie jest zobowiązany do zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów (art.33 ustawy)