Realizacja Zamówienia i Płatności
 
1. Zamówienia w naszym sklepie można składać  przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zamówienia są realizowane w dni robocze. Sklep prowadzi  sprzedaż wysyłkową włącznie z możliwością odbioru osobistego. Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia. Ceny podawane są w złotówkach i zawierają podatek VAT. Płatności za zakupione towary można dokonywać za pomocą przelewu bankowego (przedpłata) lub przy odbiorze paczki ( za pobraniem)

2. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym, a Sprzedającym i równocześnie akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane - informując o tym e-mailem bądź telefonicznie.

 
5. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.
W przypadku nieotrzymania potwierdzenia zakupu, prosimy o kontakt mailowy sklep@firany-aladekor.pl lub telefoniczny 504028139
6. Przewidywany czas realizacji zamówienia wyrobów gotowych to 48h od momentu złożenia zamówienia. W przypadku wyrobów szytych na miarę od uzgodnienia wszystkich szczegółów 2 tygodnie. Czas transportu obejmują 1-2 dni robocze. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, sklep firany-aladekor.pl o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
 
7. Koszty przesyłki są pokrywane przez Nabywcę. Zamówienia powyżej 300 zł. zawierają przesyłkę GRATIS.
 
8.  Do zakupionego towaru dołączamy paragon, a na życzenie Kupującego fakturę VAT.